آشنایی با ایراندار


شرکت ایراندار در سال ۱۳۳۷ تأسیس و به ثبت رسید. در سال 1392 پس از بررسی های کارشناسی و تخصصی بازار و تصمیم به ورود به صنعت بسته بندی، کارخانه تولیدی شماره (1) این شرکت، با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با تکیه بر استانداردهای جهانی، در زمینی به مساحت بیست هزار متر مربع در شهر صنعتی البرز به بهره‌برداری رسید و در سال ۱۴۰۰، با افتتاح کارخانه شماره (2) در زمینی به مساحت دوازده هزار متر مربع در شهرک صنعتی کاسپین، سبد محصولات خود را جهت تولید نوارچسب برای مصارف صنعتی و خانگی، تکمیل نمود.
       این شرکت، تولید مواد اولیه مورد نیاز صنایع از جمله انواع کاغذ، فیلم، نوارچسب و چسب‌های صنعتی و بهداشتی را در دستور کار قرار داده است. این تولیدات با رعایت استانداردهای بین المللی راهی بازارهای داخلی و خارجی شده و ایراندار را به عنوان یکی از پیشگامان صنعت در ایران معرفی نموده است.
       با توجه به سابقه موفقیت‌های حاصله و تعهد به کیفیت و نوآوری، شرکت ایراندار پس از سالها تلاش بی وقفه با مطرح کردن خود در جمع شرکتهای برتر صنعت بسته بندی، توانسته سهم مناسبی از بازار داخلی را به خود اختصاص دهد. صادرات انواع محصولات تولیدی و حضور در سایر کشورها، یکی دیگر از موفقیتهای ایراندار در توسعه بازار بوده است.
محصولات شرکت ایراندار عبارتند از:
•    انواع کاغذهای نیمه‌گلاسه، سوپر گلاسه، آرت، متالایز، و فارما به صورت پشت چسب‌دار با زیره‌های کاغذی و پت.
•    انواع فیلم‌های شفاف، متالایز، صدفی، سفیدUltra Clear  به صورت پشت چسب‌دار با رویه‌هایBopp، PE، PVC، PP و زیره‌های کاغذی و پت.
•    انواع سلفون و نوارچسب برای مصارف خانگی و صنعتی.
•    انواع چسب‌های صنعتی و بهداشتی.
       با توجه به رونق تولیدات شرکت ایراندار و استانداردهای بالای کیفیتی که در تولید محصولات رعایت می‌شود، صادرات یکی از زمینه‌های مهم فعالیت‌های این شرکت است. ایراندار به دلیل توانایی در تأمین نیازهای بازارهای خارجی با محصولات با کیفیت بالا، به شکل فعال در فرآیند صادرات حضور دارد و در این راستا موفقیت‌های قابل توجهی کسب نموده است.